Slavnosti chřestu 2014

chřest s masem recept

Slavnosti chřestu se budou konat v Ivančicích od pátku 23. do neděle 25. května 2014. Tak jako v minulých letech se bude jednat o velkolepou akci, jejímž hlavním představitelem bude chřest. Zajeďte se podívat na kulinářskou show, ochutnejte skvělé pokrmy s chřestem, podívejte se na zajímavý program a hlavně si užijte mnoho zábavy.

Na slavnostech si můžete koupit osvědčený chřest od firmy Aspagarus z Veľkých Levár a podívat se na kulturní program. Dále na vás čeká vaření s Hankou Michopulu, Petrem Stupkou a hercem Lukášem Hejlíkem, farmářský a řemeslný trh, kulinářské kousky z několika restaurací, filmy, představení kapel a souborů, soutěže a parní vlak i se Sissi. Pro děti budou připraveny soutěže, dětský koutek i zábavní akce.

Chřestové slavnosti se budou konat na Palackého náměstí, v kině Réna a parku Réna, tak jak tomu bylo i minulý rok.

nádobí a potřeby

Ceny vstupenek

V pátek je vstup pro všechny volný.
V sobotu a v neděli stojí vstupné pro každý den pro dospělého 100 Kč, pro studenta a důchodce 80 Kč a rodinné vstupné na den je 300 Kč. Malé děti a držitelé průkazů ZTP a ZTP-P mají vstup volný po celou dobu trvání chřestových slavnosti.
V ceně jednodenní vstupenky je také malá kuchařka s recepty s chřestem, program, vinařský katalog, poukazy na slevu a 2 degustační tolary. Další tolary je možné si přikoupit po 5 za 50 Kč.

chřest s vejcem recept

Letos se jedná o 20. ročník, na kterém nebudou chybět chřestové speciality, výstavy, řemeslný jarmark, kuchařská show Romana Pauluse, koncerty a nebude chybět ani program pro děti.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách slavností.

Podívejte se také na zajímavé recepty s chřestem a na přípravu a výběr chřestu.❤️ Získejte levně nové kuchařky od Jany Florentýny Zatloukalové (Kuchařka pro dceru)


❤️ Pořiďte si novou knihu od Těhotnýho kuchaře levně