Prodej ryb Brno: Seznam obchodů

ryby

Ryby jsou velmi často žádané nejen před Vánoci, ale také po celý rok. Chcete si koupit rybu a bydlíte v Brně? Tak to máte štěstí, protože se v poslední době tady objevila řada obchodů. Tady máte pár tipů na obchody, kde dobře pořídíte.

Rybárna Šopík

Rybárna nabízí sladkovodní ryby (některé i živé), mořské ryby a plody. Z jejich bohaté nabídky vybíráme následující ryby: kapr, amor, lín, pstruh, candát, štika, losos, tuňák, treska, okoun, candát, jeseter atd. Rybárna se nachází na Božetěchově 6. Více informací naleznete na stránkách: rybarna.cz.

Ocean 48

Ocean 48 nabízí čerstvé mořské ryby a plody moře. V nabídce naleznete např. lososa, okouna, sumečka, pražmu, mořského vlka, krevety, slávky, mušle, sardinky atd.

Prodejny s čerstvými mořskými rybami naleznete v Brně na Minské 113, České 26, Merhautově 154, na Palackého třídě 13, v OC Letmo a OC Campus. Více informací naleznete na ocean48.cz. K tomu jsou na prodejnách připraveny i saláty a další dobrůtky.

Na Palackého třídě 60 a na České 26 je otevřeno bistro s bohatou nabídkou grilovaných ryb, polévek, salátů a nápojů.

❤️ Pečte s Remoskou a ušetřete na energiích

Rybena

Prodejna ryb u Měnínské brány na Orlí 26 má velkou nabídku živých, chlazených a mražených ryb. Prodávají se tam sladkovodní, mořské i porcované ryby. Otevřeno je (bez záruky): po 8:00 - 13:00, út - pá 8:00 - 17:00 a v sobotu 8:00 - 11:00. Více informací o této prodejně ryb se dozvíte zde.

Kapr na Vánoce

Pokud sháníte kapra na Vánoce, tak si jej můžete koupit v sezóně u různých super/hypermarketů (Billa, Albert, Tesco) nebo v centru. Ryby rovněž objednáte v Ocean48.
Vánočního kapra můžete sehnat také v Olympii, u Tesca, na Masarykově ulici, u zastávky Štefánikova čtvrť atd. a před různými obchody.

Makro, Globus

Velkou nabídku ryb po celý rok mají i v Makru a v Globusu.


nádobí a potřeby