Rybena - prodejna ryb

ryby

Každý, kdo má rád ryby a bydlí v Brně, by měl navštívit Rybenu. Rybena je malá prodejna ryb u Měnínské brány poblíž Malinovského náměstí.

Naleznete zde velký výběr živých sladkovodních ryb, chlazených sladkovodních a mořských ryb. V nabídce jsou také chlazené mořské ryby, rybí saláty, uzené sladkovodní a mořské ryby. Je tam toho spousty. Jedna větší lahodná pochoutka než druhá.

Na výběr je například: uzený amur, makrela, máslová ryba, úhoř, sardinky, živý kapr, cejn, chlazený kapr, pstruh, losos... Jedná se o smluvního partnera Rybníkářství Pohořelice.

Majitelka prodejny rybám rozumí, má je ráda a jde vidět, že ji práce baví.

nádobí a potřeby

Pokud si myslíte, že lidé moc nenakupují ryby, tak to je pravda. Česko patří ve spotřebě ryb k ostudným dolním příčkám Unie, což je škoda. Obzvláště, když se u nás chovají kapři, pstruzi, amuři, cejni... Ale tento obchůdek s návštěvníky (zdá se) nemá problém.

Pokaždé, když obchod navštívím, je tam i někdo další. Takže tam určitě existuje velká stálá klientela. Sice se do prodejny nevejdou najednou více než dva, tři zákazníci, ale to vůbec nevadí, protože někdy zákazníci čekají rovněž venku.

Rybena u Měnínské brány má otvírací dobu (bez záruky):
pondělí až pátek 8:00 - 16:00, sobota 8:00 - 13:00.

Tato rybárna sídlí na Orlí 26, Brno.
Pokud máte chuť na ryby, určitě si zajděte do Rybeny.

Podívejte se také na jiné obchůdky s rybami.❤️ Získejte levně nové kuchařky od Jany Florentýny Zatloukalové (Kuchařka pro dceru)


❤️ Pořiďte si novou knihu od Těhotnýho kuchaře levně