Rybena - prodejna ryb

ryby

Každý, kdo má rád ryby a bydlí v Brně, by měl navštívit Rybenu. Rybena je malá prodejna ryb u Měnínské brány poblíž Malinovského náměstí.
Naleznete zde velký výběr živých sladkovodních ryb, chlazených sladkovodních a mořských ryb. V nabídce jsou také chlazené mořské ryby, rybí saláty, uzené sladkovodní a mořské ryby. Je tam toho spousty. Jedna větší lahodná pochoutka než druhá.

Na výběr je například: uzený amur, makrela, máslová ryba, úhoř, sardinky, živý kapr, cejn, chlazený kapr, pstruh, losos... Je tam toho doopravdy moc.

Majitelka prodejny rybám rozumí, má je ráda a práce ji baví.

trička

Pokud si myslíte, že lidé moc nenakupují ryby, tak to je pravda. Česko patří ve spotřebě ryb k ostudným dolním příčkám Unie, což je škoda. Obzvláště, když se tady chovají kapři, pstruzi, amuři, cejni... Ale tento obchůdek s návštěvníky (zdá se) nemá problém. Pokaždé, když ho navštívím, je tam i někdo další. Takže tam určitě existuje velká stálá klientela. Sice se do prodejny nevejdou najednou více než dva, tři zákazníci, ale to vůbec nevadí, protože někdy zákazníci čekají i venku.

Rybena u Měnínské brány má otvírací dobu:
pondělí 8:00 - 13:00, úterý až pátek 8:00 - 17:00, v sobotu 8:00 - 11:00 a sídlí na Orlí 26.
Pokud máte chuť na ryby, určitě si zajděte do Rybeny.

Chcete se podívat i na jiné obchůdky s rybami?
Podívejte se na:
Malinový cheesecake
Recept na panini
Recepty při alergii na potraviny