Vánoce 2011

rafaelo

Již za pár měsíců zde budou opět Vánoce. Určitě i vy se na ně těšíte. Překrásná vánoční atmosféra, která je spojena kromě s utrácením za vánoční dárky se spoustou příjemných činností. Zajímavé informace se dozvíte na vanoce-silvestr.cz.
Koncem listopadu začíná Advent a v mnoha městech i vánoční trhy. Na trhy se podívá snad každý, kdo slaví a má rád Vánoce. Můžete si tam koupit různé ozdoby, dárky, pečené kaštany, trdelníky, koláče, cukroví, uzeniny, … Každý trh má jinou nabídku a je jinak velký. A také se rozsvítí vánoční strom.

nádobí a potřeby

Počátkem Adventu se začíná péct vánoční cukroví. Často se začíná s perníčky, aby stihly do Vánoce změknout. Poté se zpravidla začíná s druhou várkou po Mikuláši, kdy můžete začít péct vanilkové rohlíčky, linecké cukroví, … Podívejte se i na další vánoční cukroví recepty. Určitě si něco vyberete, co byste mohli upéct. Oblíbené je péct 7 druhů cukroví. Jsou ale domácnosti, kde pečou i 40 druhů cukroví.

Kromě cukroví se pečou i různé vánoční recepty. Například vánočka, vánoční štola nebo i klasická štědrovečerní večeře. Kdy je zvykem mít rybí polévku, bramborový salát a smažený kapr. Je to výborná kombinace jídla, které bývá bohužel mít jen jednou v roce a to na Vánoce.

Pak stačí jen nazdobit stromek, vyzdobit domov a čekat večeři. Na večeři si velice pochutnáte a po ní už jen čekají vánoční dárky.❤️ Získejte levně nové kuchařky od Jany Florentýny Zatloukalové (Kuchařka pro dceru)


❤️ Pořiďte si novou knihu od Těhotnýho kuchaře levně