Šéf na grilu

grilování

Na TV Prima můžete sledovat nový pořad se Zdeňkem Pohlreichem, který se jmenuje Šéf na grilu. Vysílá se každé pondělí ve 21:20 a bude se vysílat do konce června. Celý pořad bude o grilování.

Grilovat se budou pořádné kusy masa, ryby nebo zelenina. Samozřejmě, že se nebudou používat nekvalitní marinády nebo grilovací omáčky s glutamátem sodným a jinou chemií.

Jednotlivé díly se budou zabývat grilováním steaků, přípravou a grilováním burgerů, nezapomíná se na kotlety, lahodné grilované ryby, drůbež a různé speciality. Celkem bude 6 zajímavých dílů.

V pořadu Šéf na grilu vám Zdeněk Pohlreich ukáže, jak byste měli správně vybírat maso a ryby na grilovaní. K tomu se nezapomíná ani na oblíbenou zeleninu. V neposlední řadě, je také důležitá příprava marinády.

nádobí a potřeby

Se všemi získanými informacemi z pořadu, byste měli být dobře vybaveni na nadcházející sezónu grilování. Alespoň tak to Pohlreich slibuje.

Ať už grilujete s elektrickým grilem nebo grilem na uhlíky, vyplatí se vám tento pořad sledovat. Nejenže je udělám velmi vtipnou formou, ale také zjistíte mnoho zajímavých informací ohledně grilování. Šéf na grilu se na vás těší.

Pokud jste pořad nestihli v televizi, tak to vůbec nevadí, můžete se na něj podívat na netu.❤️ Získejte levně nové kuchařky od Jany Florentýny Zatloukalové (Kuchařka pro dceru)


❤️ Pořiďte si novou knihu od Těhotnýho kuchaře levně