Česká zelenina v obchodech!

Česká zelenina v obchodech

Vypadá to, že se konečně začíná prodávat v obchodech česká zelenina. Už nebudete muset kupovat španělská rajčata, papriky či okurky, jejíchž chuť je, jak to jen slušně říct, nedobrá. Některá česká zelenina, jako je zelí, mrkev, petržel, celer, cibule, červená řepa a brambory, se prodávala již dávno.

V některých obchodech se pomalu začíná objevovat i další česká zelenina. Zatím máme zprávy o několika obchodech a jejich nabídce.
Supermarkety Interspar nabízejí světlou papriku, rajčata, okurky, cuketu, ředkvičky, jarní cibulku, ledový salát, čínské zelí, kedlubny, meruňky, …
Supermarkety Billa nabízejí světlou papriku, rajčata, cuketu, saláty, kedlubny, hrášek.

nádobí a potřeby

Uvidíme, jestli budou čeští spotřebitelé preferovat raději kvalitní českou zeleninu, i když o pár korun dražší, než zeleninu z dovozu. Pokud ano, bude se pravděpodobně prodávat i nadále.

Podívejte se do vašeho oblíbeného supermarketu, zda tam nenaleznete zeleninu, která pochází z České republiky. Možná bude i u vás.

Kupujte českou zeleninu.

V obchodech Tesco, Albert, Globus atd. se prodávají český česnek balený po 3 kusech za cca 59 Kč. Jedná se o česnek, který byl vypěstován v ČR, ale je to francouzská odrůda.❤️ Získejte levně nové kuchařky od Jany Florentýny Zatloukalové (Kuchařka pro dceru)


❤️ Pořiďte si novou knihu od Těhotnýho kuchaře levně